Ordu
DOLAR18.8141
EURO20.5346
ALTIN1156.3

OZON-HACAMAT-MEZOTERAPİ ORDU’DA YAYGINLAŞTIRILACAK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
OZON-HACAMAT-MEZOTERAPİ ORDU’DA YAYGINLAŞTIRILACAK
Abone ol
Her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen başhekimler toplantısı bu ay Gölköy’de düzenlendi. Sağlık Müdürü Op. Dr. Dursun Tüzün ve sağlık yöneticileri toplantı öncesinde Gölköy Devlet Hastanesi hizmet birimlerini ziyaret ederek, hizmet birimleri ile ilgili bilgi aldı ve fiziksel alanları inceledi. Ziyaretin ardından Sağlık Müdürümüz Op.Dr.Dursun Tüzün Başkanlığında Gölköy Halk Eğitim Merkezinde toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya müdürlük yöneticileri, kamu hastaneleri başhekimleri, başhekim yardımcıları, il ambulans servisi başhekimi, idari mali işler müdürleri ile sağlık bakım hizmetleri müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gölköy Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Emrah Çelenk açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Çelenk’ten sonra kürsüye çıkan Gölköy Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Hakan Tanrıverdi, hastane birimleri, hizmet kapasitesi, yapılması planlanan iyileştirmeler ile personel durumu hakkında katılımcılara bilgilendirme yaptı. Gölköy Devlet Hastanesi sunumunun ardından sırası ile Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı, İl Kalite Koordinatörlüğü ve Destek Hizmetleri Başkanlığı sunumlarıyla hastane hizmetleri ve mali durum masaya yatırıldı.

AKKUŞ’TA BAŞLADI ORDU’YA YAYILACAK

Toplantıda kapanış konuşmasını gerçekleştiren Sağlık Müdürü Op. Dr. Dursun Tüzün, sözlerine katılımcılara hoş geldiniz diyerek başladı. “Her ay farklı bir ilçemizde gerçekleştirdiğimiz toplantımızı bu ay Gölköy’de yaptık. Sizleri burada görmekten ve sizlerle bir arada olmaktan mutluyum. Bu toplantıların her geçen gün daha verimli hale geldiğini görmekten mutluyum. İnşallah bir sonraki toplantımızı Fatsa Devlet Hastanesinde yapacağız” dedi. Geçtiğimiz günlerde Akkuş Devlet Hastanesinde ozon tedavisine başlandığını hatırlatan Tüzün, “GETAT polikliniklerini yaygınlaştırmaya gayret edelim. Ozon tedavisi, hacamat, mezoterapi gibi hizmetleri il genelinde yaygınlaştırarak tüm vatandaşlarımıza ulaştırmaya çalışalım. Hekimlerimize soralım, sertifikası olan varsa kendilerine yardımcı olalım” dedi. Ev sahipliği ve misafirperverliği için Gölköy Devlet Hastanesi Yönetimine ve çalışanlara teşekkür etti.

ULUGÖL’DE TABİAT YÜRÜYÜŞÜ

Sağlık Müdürü Op. Dr. Dursun Tüzün ile sağlık yöneticilerimiz toplantının ardından Gölköy ilçemiz sınırları içinde yer alan ve doğal güzelliğiyle markalaşan “Ulugöl Tabiat Parkı”nda Gölköy Kaymakamı Muhammed Sadi Taşyapan ve Belediye Başkanı Fikri Uludağ’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Taşyapan, Uludağ ve Tüzün ilçede sunulan sağlık hizmetleri konusunda görüş alışverişinde bulunarak planlanan iyileştirmeleri değerlendirdiler. Kısa toplantının ardından Tüzün ve sağlık yöneticileri tabiat parkında yürüyüş gerçekleştirdi. ORDU OLAY
 

 •  

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
EN BÜYÜK HAYALİ ÖNCE AYAĞA KALKMAK SONRA TAHTAYA GEÇMEKÖnceki Haber

EN BÜYÜK HAYALİ ÖNCE AYAĞA KALKMAK SONRA...

ESKİ STAT İLE MEYDANLAR BİRLEŞTİRİLMELİ Sonraki Haber

ESKİ STAT İLE MEYDANLAR BİRLEŞTİRİLMELİ 

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar