VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9331
EURO18.4099
ALTIN1039.3
reader

PERŞEMBE ADD’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
PERŞEMBE ADD’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Abone ol
Atatürkçü Düşünce Derneği Perşembe Şubesi başkanlığına Ali Rıza Tanrıvermiş seçildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Perşembe Şubesi 7.Olağan Genel Kurulunu Perşembe Vona Park Kafede gerçekleştirdi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ve divan kurulunun teşkiliyle başlayan genel kurul mevcut başkan Mukadder Yazıcı’nın üyelere karşı yaptığı konuşma ve Bilançonun okunmasıyla devam etti. Ardından gelir gider hesapları ile okunması ve ibrasının ardından Başkanlık seçimine gidildi , 77 üyesi bulunan Perşembe Atatürkçü Düşünce Derneği Perşembe şubesi tek aday ve tek listeyle seçimini yaptı ve 40 üyenin oy kullanmasıyla yeni başkanını seçti Ali Rıza Tanrıvermiş.

 

ADD’NİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM

 

Gerçekleşen seçimin ardından kısa bir açıklama yapan eski başkan Mukadder Yazıcı  duygularını şöyle dile getirdi; “Ben 2017 yılında yönetim kurulu başkanlığına seçildim beş yıldır bu görevi layıkıyla yapmaya çalıştım fakat şimdi artık bir bayrak değişiminin zamanı geldiğini düşünüyorum. Ben biraz torunlarımla oynayayım, gezip dolaşayım bundan böyle  onlarla  zaman geçirmek istiyorum. Şimdiki arkadaşlar daha gençler yönetimde daha  farklı daha olumlu çalışmalar yapabilirler. Ben yine yönetimde görev alarak ADD’mizin  hep takipçisi olacağım  yeni yönetim kurulunda görev alacak yeni  başkan Ali Rıza Tanrıvermiş’e ve diğer yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum.”

BU BİR BAYRAK DEĞİŞİMİ

Yeni seçilen Perşembe Atatürkçü Düşünce Derneği Perşembe Şube Başkanı Ali Rıza Tanrıvermiş ise duygularını şöyle açıkladı; “Bu camiada görev aldığım için gururluyum, onurluyum ve mutluyum.  Yönetim kurulumuza seçilen yeni arkadaşlarımızla birlikte ilçemizde güzel çalışmalar yapacağımıza inancım tamdır.  Bu bir bayrak değişimidir eski başkanımız Mukadder Yazıcı hanıma bu güne kadar verdikleri hizmetten dolayı şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bu gün buraya gelerek genel kurulumuza katılan tüm arkadaşlarıma  teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.

YENİ YÖNETİM KURULU

Perşembe Atatürkçü Düşünce Derneği  yeni yönetim kurulu üyeleri; Başkan Ali Rıza Tanrıvermiş, 1- Nevin Acartürk,2-Yasemin Sağlam,3-Hüseyin Kaya,4-Bülent Ağca. Denetleme Kurulu Asil; 1-Mediha İncegül Arslan,2-Nurten Aydın,3- İmdat Baygül. Disiplin Kurulu Asil Üye;  Emine Kamer,2-Güner Türe,3-Gülşen Zengin. Genel Merkez Genel Kurul  Temsilcisi ; Mukadder Yazıcı. ARİF KALAFAT

 


 • 1
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TOHUMCULARIN BAŞINA ORDULU BAŞKANÖnceki Haber

TOHUMCULARIN BAŞINA ORDULU BAŞKAN

‘Durugöl’ü Yok Eden İmar Planında Israr Neden?’Sonraki Haber

‘Durugöl’ü Yok Eden İmar Planında Israr...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar