VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9331
EURO18.4099
ALTIN1039.3
reader

PERŞEMBE’DE İYİ PARTİ'YE İYİ KATILIM

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
PERŞEMBE’DE İYİ PARTİ'YE İYİ KATILIM
Abone ol
İyi Parti Perşembe İlçe Teşkilatında partiye katılım töreni yapıldı.

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, İl Başkan Yardımcısı Nuri Saka, İyi Parti Perşembe İlçe Başkanı Şenol Anşin, İyi Parti Kadın Politikaları ve Doğu Karadeniz İl Koordinatörü Çiğdem Çelenk Karakaya, İl Başkan Yardımcısı Şemsettin Şahin, İl Sekreteri Yunus Kelebek, İl Sekreteri Seyhan Canbulut, İyi Parti Perşembe Belediye meclis üyeleri Yasemin Namdar, Yusuf Deniz ile Ordu ve Perşembe İyi Partili yönetim kurulu üyeleri katıldı.  

MİLLETVEKİLİNİ KAÇIRDIK ÇÜNKÜ…

Yeni üye toplu katılım töreninde  kısa bir konuşma yapan İyi Parti Perşembe İlçe Başkanı Mimar Şenol Anşin  şunları söyledi;  25 Ekim 2017’de kurulan partimiz hızla büyüyerek  çok şükür bu gün salonlara sığmaz hale geldi. Bugün görüldüğü üzere salonlara da sığmıyoruz. 24 Haziran 2018’ henüz altı aylık bir partiyken ilk  seçimimizi yaşadık  biz ilçe teşkilatı olarak gerçekten  bu değerli arkadaşlarla beraber  öz verili çalışmalar yaparak % 13 oy alarak  il genelinde birinci olmayı başardık.   Ama maalesef il genelinde oy oranı ortalamamız düşük olduğundan bir vekil çıkaramadık. Yani az bir farkla kaçırdık.

HEDEFİMİZ TÜRKİYE’Yİ YÖNETMEK

Bizim gösterdiğimiz çabayı göstermeyen diğer arkadaşlarda gösterseydi  ya da nefis yapılıp kırılganlık olmasaydı şimdi bizim Ordu olarak bir millet vekilimiz vardı maalesef bunu kaybettik. Ama şunun sözünü veriyorum biz Perşembe İlçe Teşkilatı olarak böyle bir ayrışmaya asla bir daha izin vermeyiz onun yanında da olmayız. Bizim amacımız partimizi zirveye taşımak partimizi  iktidar yapmak iyi partimizin birinci ikinci üçüncü olmak gibi bir hedefi yoktur.  İyi Partinin bir hedefi vardır İktidar olmak Türkiye Cumhuriyetini yönetmektir.  O yüzden Perşembe İlçe Teşkilatımıza Perşembe İyi Parti ailesine yeni katılan arkadaşlarımız kutluyorum.

 

TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ ÇUKURA DÜŞÜRDÜLER

İyi Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk şöyle konuştu; Bu gün Türkiye Cumhuriyetini bir çukura düşürdüler. Hep birlikte iyiler Allah’ın izniyle ülkemizin düşürüldüğü çukurdan hep birlikte çıkaracağız. Muhasır medeniyet seviyesine ve refaha ulaştıracağız. Bunun için kıymetli bir liderimiz var sahada çalışıyor genel başkanımız Meral Akşener var. Bunun için iyiler var sahada çalışıyor, çaremiz var bu çukurdan çıktıktan sonra ülkeyi refaha ve huzura kavuşturma  adına çare mümkündür  çare İyi Parti’dir. Bu nedenle Perşembe’de İyi Parti ailesine katılan tüm arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum ve tercihlerinden dolayı onları kutluyorum ülkemize ve ilçemize  hayırlı uğurlu olsun.

 

GURURLUYUZ MUTLUYUZ…

Partiye yeni katılanlar adına konuşan Hakan Çolak ise şöyle konuştu;  Başkanlarımızın da dediği gibi bütün her yeri ilmek ilmek dokuyacağız biz de İYİ Partimize aile olarak katıldık.  hep birlikte omuz omuza partimize katkıda bulunacağız ve birlikte başaracağız. Perşembe İyi parti ailesine katıldığımız için gururluyuz mutluyuz herkese çok teşekkürler.

 

KİMLER KATILDI

Perşembe İYİ Parti İlçe Teşkilatına törenle yeni katılanlar; Hakan Çolak, Ahmet Sönmez,  Adem Sönmez, Seda Seven, Mehmet Şerif Hatipoğlu, Sinan Şahin, Kamil Postacı, Gaye Postacı ve Ferah Şeremet. ARİF KALAFAT

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TÜRKİYE FINDIKTAN  11 AYDA 1,9 MİLYAR DOLAR KAZANDIÖnceki Haber

TÜRKİYE FINDIKTAN  11 AYDA 1,9 MİLYAR DO...

SERBEST PİYASA 45 TL’DEN FINDIK ALMAYA HAZIRLANIYOR!Sonraki Haber

SERBEST PİYASA 45 TL’DEN FINDIK ALMAYA H...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar