VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9566
EURO18.2942
ALTIN1017.2
reader

PTT HİZMET İÇİ EĞİTİM

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
PTT HİZMET İÇİ EĞİTİM
Abone ol
Ordu PTT Başmüdürlüğünce PTT Genel Müdürlüğü Entegre Yönetim Sistemi Daire Başkanı Rahmi Coşkun, Eğitim Daire Başkanı İsmail Çizikçi'nin iştiraki ile başmüdürlük toplantı salonunda Başmüdür Şinasi Duman, Başmüdür Yardımcısı Bülent Atik, Başmüdürlük İhtisas Müdürleri, Merkez Müdürleri ve Entegre Yönetim sistemi sorumlularının katılımı ile Entegre Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında Farkındalık Eğitimi gerçekleştirildi.

Entegre Yönetim Sistemi Farkındalık eğitiminde başlıca; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 100002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş sağlığı ve güvenliği sistemi, ISO 27001 Bilgi güvenliği yönetim sistemi, kişisel gelişim konuları pandemi (salgın) kurallarına riayet edilerek işlendi.

PTT Ordu Başmüdürü Duman etkinlikle ilgili şu açıklamayı yaptı: PTT kurulduğu 1840 yılından bu güne müşterilerine kaliteli, makul ücrete dayalı, hızlı ve esnek hizmet verme, dünyada ve ülkemizde yaşanan teknolojik gelişmeler, müşterilerin değişen ihtiyaçları, rekabet ortamı vb. hususlarda istikrarlı bir şekilde PTT A.Ş.'yi geleceğe taşıma çalışmaları kapsamında; hazırlıklarını tamamlayarak TSE tarafından 2018 yılında yapılan tetkik sonucu ülkemizde yukarıda belirtilen ilk beş yönetim sistemi bir arada uygulayarak Entegre Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı. Bundan sonraki süreçte Yönetim Sistemi uygulamalarını yaygınlaştırmak ve benimsetmek, kültür haline getirmek ve çalışanların tamamının sürece katılımını sağlamak üzere Entegre Yönetim Sistemi eğitimleri planlanmış, uygulanmış ve bundan sonra da eğitimlere devam edilecek. Entegre Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimine katkı sunan Daire Başkanlarım ile tüm katılımcı mesai arkadaşlarıma teşekkür eder, eğitimin Ülkemiz, Kuruluşumuz ve bizler için hayırlara vesile olmasını dilerim.” ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YENİLENEN KÖPRÜ AÇILDIÖnceki Haber

YENİLENEN KÖPRÜ AÇILDI

NİKSAR-ÜNYE YOLUNU DAHA FAZLA BEKLEMEYE TAHAMMÜLÜMÜZ YOKSonraki Haber

NİKSAR-ÜNYE YOLUNU DAHA FAZLA BEKLEMEYE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar