VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR18.095
EURO18.1977
ALTIN1015.3
reader

RANT KOALİSYONUNU RAHATSIZ ETTİK! 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
RANT KOALİSYONUNU RAHATSIZ ETTİK! 
Abone ol
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, “Ordu’da müthiş bir çıkar koalisyonu var. Bu çıkar koalisyonunu düzelteceğiz. Hepsini tek tek tespit ediyoruz.” dedi. 

CHP Ordu Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sami Torun, Meclis toplantısında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’e çeşitli konular ile ilgili sorular sordu. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan şirketler konusuna değinen Torun, “Belediyenin kurduğu şirketler var. Esnaf bunlardan yana dertli. Biz artık Ordu Büyükşehir Belediyesi ile rekabet eder hale geldik diyorlar. Bu sahilde de böyle Boztepe’de de böyle.” dedi.  

ORDU’NUN YANLIŞLARINI DÜZETMEYE ÇALIŞIYORUM 

Bu soruya Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ise literatüre girecek uzun yılar unutulmayacak bir cevap verdi. Güler şöyle konuştu: Biz bir otopark şirketini aldık. O bir otopark şirketiyken Ordu’nun sayılı şirketlerinden biri haline geldi. Biz kimseyle rekabet etmiyoruz. Sadece bir yol gösteriyoruz. Asfaltı kendimiz yapıyoruz, taş ocağını kendimiz yapıyoruz. Aynı taş ocağını alma diyen adamlar benden şimdi taş istiyorlar. Betona girme diyen kişilerden neler çektiğimi ben biliyorum. Burada ben bir belediyeyi yönetmiyorum aynı zamanda Ordu’yu yönlendiriyorum. Ordu’nun yanlışlarını düzeltmeye çalışıyorum.

REKABET ETMİYORUZ YOL GÖSTERİYORUZ 

Ordu’da bir çıkar koalisyonu var. Bu çıkar koalisyonunu düzelteceğiz. Biz adalet ve kalkınmayı temsil ediyoruz. Aklı temsil ediyoruz. 50 yılık ismimi burada gölgeleyemem. Kimsenin hatırı için de bunu yapamam. Emredildiği gibi dosdoğru ol yaptığımız şey bu. Bütün yaptıklarımızı da devredebiliriz.  Biz rekabet yapmıyoruz yol gösteriyoruz. Asfaltın nasıl ucuz olacağını gösterdik. Kiralayacağımıza 130 tane iş makinesi aldık fena mı yaptık. Bu niye sizi üzüyor.

ORDU’DAKİ ÇIKAR KOALİSYONUNU DÜZELTECEĞİZ 

Yaptığımız işler epey kişinin menfaatine dokundu. Ordu’da müthiş bir çıkar koalisyonu var. Biz bunların hepsini teker teker tespit ediyoruz. Müthiş bir çıkar koalisyonu var. Biz burada erdemle davranmayı dürüst çalışmayı ortaya koyuyoruz. Varsa bir şeyim getirin ifade ispat edin.  Gereğini en önce ben yapacağım.” ORDU OLAY  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDU’DA 850 SÜRÜCÜYE HIZ CEZASIÖnceki Haber

ORDU’DA 850 SÜRÜCÜYE HIZ CEZASI

VERGİ DİLİMİ HAKSIZLIĞINA SON VERİLMELİSonraki Haber

VERGİ DİLİMİ HAKSIZLIĞINA SON VERİLMELİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar