Ordu
DOLAR18.5853
EURO18.414
ALTIN1019.3
reader

SAĞLIK HİZMETLERİ KORONA ÖNCESİ SEVİYEYE ÇIKARILACAK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SAĞLIK HİZMETLERİ KORONA ÖNCESİ SEVİYEYE ÇIKARILACAK
Abone ol
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın geçtiğimiz hafta 81 İl Sağlık Müdürü ile Ankara’da “Beyaz Reform” konulu geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirerek yapılan düzenlemelerin detaylarını paylaşmıştı.  Ordu’yu temsilen toplantıya katılan Sağlık Müdürü Op. Dr. Dursun Tüzün ayağının tozuyla tüm sağlık yöneticilerimizin katılımıyla bir toplantı düzenleyerek “beyaz reform”un detaylarını anlattı.

Sağlık Müdürü Op. Dr. Dursun Tüzün Başkanlığında Ordu Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, müdürlük yöneticileri, kamu hastanelerinin başhekimleri, İl ambulans servisi başhekimi, başhekim yardımcıları, idari ve mali işler müdürleri ile sağlık bakım hizmetleri müdürleri ve yardımcıları katıldı. Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Kerem Dost Bilmez, Destek Hizmetleri Başkanı Ömer Tok ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Özerhan Özer toplantıda  birer sunum yaptı. Kamu hastaneleri, acil sağlık ve diğer sağlık hizmetlerinin mevcut durumları, hedefleri ve Bakanlığımızca uygulamaya konulan yeni düzenlemelerin paylaşıldığı sunumların ardından Sağlık Müdürü Op. Dr. Tüzün kürsüye çıktı.

 

 

BİR SONRAKİ TOPLANTI ÜNYE’DE

 

Tüzün katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, “Değerli mesai arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Bugün burada Bakanlığımızın gerçekleştirdiği “beyaz reform”un detaylarını konuşmak için bir araya geldik. Öncelikle Sayın Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’nın selamını iletmek istiyorum. Hepinize selamları var, çalışmalarınızda başarı dilediğini iletmemi istedi.” diyerek gerçekleştirilen beyaz reformun ayrıntılarını anlattı.  Tüzün, beyaz reformun sahada uygulanması ve Ordu’da sunulan sağlık hizmetlerinin Kovid-19 pandemisi öncesi seviyelere çıkması için yapılacak çalışmaları paylaştı. Bir sonraki toplantının Ünye Devlet Hastanesi ev sahipliğinde tüm il yöneticilerinin katılımıyla yapılmasının kararlaştırılarak toplantı sonlandırıldı. ORDU OLAY

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SANA OY VERDİK BİZE ÇÖP VERDİN OYUMUZU GERİ VER ÇÖPÜNÜ GERİ ALÖnceki Haber

SANA OY VERDİK BİZE ÇÖP VERDİN OYUMUZU G...

BU TABELADA BİR ‘TERS’LİK VAR!Sonraki Haber

BU TABELADA BİR ‘TERS’LİK VAR!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar