Ordu
DOLAR13.4903
EURO15.3103
ALTIN793.66
reader

ŞAHİN 5. KEZ ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ŞAHİN 5. KEZ ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI
Abone ol
Perşembe Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimini 201 oyla Ali Şahin kazandı.  

Perşembe Şoförler ve Otomobilciler Odasının 37.Olağan Genel Kurul Kongresi Perşembe Ada Bahçe Kafe Restoranda geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirildi.  Ordu Birlik Başkanı Yüksel Kaya, Ordu TESK Başkanı Erdoğan Akyürek ve Genel Sekreter Hayri  Akyol, Ordu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı  Adem Yavuz, Fatsa Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş, Gölköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Belgüzar Çağlayan, Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Çalış, Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, Perşembe eski belediye başkanı İ. Selami  Çarkçı, Ordu  Şoförler ve Otomobilciler eski başkanı Hamdi Işık’ın katıldığı genel kurulda Ordu TESK Başkanı Erdoğan Akyürek divan kurulu başkanı olarak seçildi.

Perşembe Şoförler ve Otomobilciler  Oda başkanı Ali Şahinin kongreye katılan misafirlerine ve oda üyelerine yaptığı kısa konuşmada; ‘Perşembe Şoförler ve Otomobilciler Odası 37.Olağan Kongremize hoş geldiniz’ diyerek katılımlarından dolayı onlara kendilerini alkışlatarak yönetim kurulu arkadaşlarına ve  tüm çalışanlarına yanında oldukları için teşekkür etti. Başkanın konuşmasının ardından odanın 2021 yılı bilançosu, gelir-gider hesapları salonu dolduran üyelere oylatılarak oy birliği ile kabul edilerek ibra edildi. Daha sonra tek liste ve adaylı başkanlık seçimine geçildi alfabetik soy isim sırasına göre iki sandıkta oy kullanan üyelere salonda yemek ikramı yapıldı.

İlçe Seçim kurulu görevlilerince saat 17.00’de’de açılan iki sandıkta toplam 203 üyenin oy kullandığı seçimde 201 oyla Ali Şahin  5. kez Perşembe Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı seçildi. Başkan Ali Şahinin yeni yönetim kurulu üyeleri se şu isimlerden oluştu; Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; 1-Ekrem Özkan,2-Erdin Bekyürek,3-Yakup Karakuş,4-Ali Osman Duran,5-Muhammet Yılmaz,6-Mehmet Ali Özyer. Denetim Kurulu Asil Üyeler; 1-Bülent Aydın,2-Levent Kontaş,3-Selçuk Baydoğan. ARİF KALAFAT

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDU’DA BİR YILDA FİYATLAR YÜZDE 42,08 ARTTI Önceki Haber

ORDU’DA BİR YILDA FİYATLAR YÜZDE 42,08 A...

KORONA ORDU’NUN BÜYÜMESİNİ ÜÇTE İKİ AZALTTI   Sonraki Haber

KORONA ORDU’NUN BÜYÜMESİNİ ÜÇTE İKİ AZAL...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar