Ordu
DOLAR19.0851
EURO20.5437
ALTIN1210.3
NATURİMMUN

 SAİM GÜNAY ANILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
 SAİM GÜNAY ANILDI
Abone ol
Perşembe’nin sevilen simalarından şahsına münhasır kişiliği ve nüktedanlığı ile tanınan merhum Saim Günay ( 62) Perşembe Spor Lokali’nde gerçekleştirilen bir tören ile Yumrutaş Mahallesi'ndeki mezarı başında anıldı.

Ölümün seneyi devriyesinde (5 Aralık 2020) kız kardeşi Lale Günay’ın Perşembe Spor Kulübü Lokali’nde ve Vona Park Düğün salonunda ailesi, aile dostları ve arkadaşları arasında düzenlediği buruk bir törenle anıldı. Tören öncesi katılımcılara hitaben duygusal bir konuşma yapan kız kardeşi Lale Leyla Günay kardeşi merhum Naim Günay’ı göz yaşları arasında anlattı.

Tören merhum Saim Günay’ın içinde bulunduğu siyah beyaz ve renkli aile fotoğraflarının bulunduğu slayt gösterisiyle başladı. Ardından sevenleri dostları Saim Günay’la ilgili anılarını anlattılar törene katılanlarla paylaştılar. Anma töreninden sonra aileye destek için törene katılan dost ve arkadaşlarına Günay ailesi adına bazı ikramlarda bulundular. Toplu fotoğrafın ardından katılımcılar topluca Yumrutaş mezarlığına hareket ettiler. Merhum Saim Günay mezarı başında da dualarla anıldı.

Kız kardeş Lale Leyla Günay merhum kardeşi Saim Günay’ı törenden sonra şöyle anlattı; Saim ağabeyimle biz çok yakındık. O benim için hem kardeş hem arkadaş hem de en yakın dostumdu. Her şey çok ani oldu ama çok gururluyum her kesin çok kalbini kazanmış.  Burada kaldığım sekiz ay içinde kiminle karşılaşsam Saim benim arkadaşımdı diyor.  Hem büyüğü hem de küçüğü böyle diyor. Bu nasıl olabiliyor, bütün bu insanlara kendini nasıl sevdirmiş. Cenazesine  pandemi nedeniyle çok katılım olmamıştı ancak mümkün olduğu sürece bu anma programlarını her sene tekrar etmeye çalışacağım.  Bu sayede hemşerilik ve dostlukları biraz daha pekiştireceğimize eminim. Bu gün burada gerçekleştirdiğimiz  bu tür kutlamalar ve anmalar insanlar üzerinde bir aura yaratır. Umarım  Saim bu konuda başarılı olacak.  Çünkü  o Perşembe’yi, Perşembelileri  ve arkadaşlarını çok seviyordu. Sosyal zekası ve kişiliği çok yüksekti. Farklı düşünen, farklı bir kişilikti. Onu sevenleri ile hep anacağız. Onu çok seviyoruz. Ruhu şad olsun.” ARİF KALAFAT ÖZEL HABER

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAKANLIĞIMDAKİ DEV PROJELERİN KÜÇÜK MODELİNİ ORDU’DA UYGULUYORUZÖnceki Haber

BAKANLIĞIMDAKİ DEV PROJELERİN KÜÇÜK MODE...

FINDIK FİYATI DOLAR ÜZERİNDEN GÜNCELLENMELİSonraki Haber

FINDIK FİYATI DOLAR ÜZERİNDEN GÜNCELLENM...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar