Ordu
DOLAR18.8383
EURO20.3282
ALTIN1128.4

ŞENOL ANŞİN GÜVEN TAZELEDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ŞENOL ANŞİN GÜVEN TAZELEDİ
Abone ol
İYİ Parti Perşembe İlçe Başkanlığı Seçimli 3.Olağan Kongresi muhteşem bir katılımla Perşembe Ceren Kafe Restorant’ta gerçekleşti. Başkan Anşin kullanılan 240 oyun 165’ni alırken rakibi Mehmet Keskin  ise 71 oyda kaldı ve  Mimar Şenol Anşin aldığı bu oylarla yeniden başkan seçilirken güven tazelemiş oldu.

Başarılı bir şekilde gerçekleşen seçimli kongre ile ilgili konuşan başkan Anşin duygularını şöyle anlattı: Partimizin 3. Olağan Kongresini 28 Kasım Pazartesi günü Ceren Kafe restoranda gerçekleştirdik. Kongremize büyük bir katılım oldu. Kongremiz iki adaylı bir kongreydi , 240 kişi oy kullandı.  Bu delegelerimiz oyların 165’ni bizden yana tercih yaparken,  71’ni de diğer aday arkadaşımız Mehmet Keskin’den yana tercih etti. Kongremiz son derece coşkulu bir şekilde geçti. Belki de diğer partilerin kongrelerini de göz önüne alırsak belki de en kalabalık, en coşkulu bir kongre olduğunu söyleyebiliriz. Kongre saatimiz 11.00 olmasına rağmen beş yüz kişilik salonumuz saat 10.00’da dolmaya başladı. Bu da gösteriyor ki artık insanlarımız bu gidişattan rahatsız olmuş ve umudunu İyi Parti’ye bağlamış. Korkmadan, çekinmeden, bir baskı altında kalmadan kongrelerimize katılabiliyorlar. Güzel bir kongre oldu. Çok coşkulu bir kongre oldu. Muhtarlarımızın ve  bütün sivil toplum kuruluşlarının başkanlarının büyük çoğunluğu katıldı. Ben hepsine teşekkür ediyorum,  sağ olsunlar. Belediye başkanımız  teşrif  etti. Ak Parti ilçe başkanı ve CHP İlçe başkanı arkadaşlarımız da oradaydılar. Kongremize katılarak bizleri onurlandırdılar. Onlara da teşekkür ediyorum.  Partimizin diğer ilçelerden gelen başkanlarımız da oradaydılar. Bütün katılan üyelerimize, delegelerimize bizleri yalnız bırakmadıkları için, destek verdikleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her şey iyi olacak inşallah.” dedi.

İyi Parti Perşembe İlçe Başkanlığı yeni yönetim kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu:  1-Şenol Anşin(Başkan) 2-Murtaza Baş,3-Yasemin Sağlam,4-Ali Hikmet Yazıcı,5-Fatma Duran,6-Taner Canbulut,7-Nermin İnci Cansız,8-Özgür Dervişoğlu,9-Çiğdem Ertürk,10-Necmi Küçük,11-Kemal Kaşıkçı,12-Serap Demirbaş,13-Fazlı Akkaya,14-Mustafa Dervişoğlu,15-Seyfi Demir,16-Ahmet Okur,17-Şenol Aydın,18-Bahattin Erman,19-Hakan Çolak,20-Yahya İşbakan,21-Günay Yazıcı,22-Murat Kılıç 23-Mehmet Arslantürk.  ARİF KALAFAT

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TMO’YA ATAMA YAPILDIÖnceki Haber

TMO’YA ATAMA YAPILDI

OBB 47 MİLYON TL’Yİ MESUDİYE’DE YOLA SERDİSonraki Haber

OBB 47 MİLYON TL’Yİ MESUDİYE’DE YOLA SER...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar