Ordu
DOLAR18.8383
EURO20.3282
ALTIN1128.4

SÖZÜ DİNLENMEYEN ORDULU KALMAYACAK 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SÖZÜ DİNLENMEYEN ORDULU KALMAYACAK 
Abone ol
Cumhuriyet Halk Partisi Ordu İl Başkanlığı yazılı bir açıklama yaparak CHP Saha Çözümü” çalışmasının Ordu'da da uygulamasına karar verildiğini belirtti.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: Ülkemizde idarenin verdiği yanlış kararlar nedeniyle derinleşen ekonomik kriz, büyük bir buhrana dönüşmüş durumda. Toplumun her kesimi de bu buhrandan derinden etkilendi. Hemşerilerimiz, bugün geldiğimiz noktada faturalarını dahi ödeyemez halde, esnafımız art arda kepenk kapatmaktadır. Biz de bu zor dönemde halkımızın yanında olmak ve yarınlarına umut olmak için canla başla çalışmaya gayret ediyoruz.

UMUTSUZLUK VAR

 

Ekonomik krizin yanı sıra, adaletten ve insan haklarından her geçen gün uzaklaşan, demokrasiyi zedeleyen, gencini, emeklisini, kadınını; yani halkın tüm kesimlerini umutsuzluğa sevk eden bir yönetim anlayışı ile karşı karşıyayız.

 

ORDU’DA SAHAYA ÇIKIYORUZ

Bu sebeplerle; Genel Merkezimizin yönlendirmeleriyle Erzincan İl Başkanlığımızca tamamlanan ve Sakarya, Erzurum, Mardin, Batman, Hakkâri, Diyarbakır ve Vanİl Başkanlığımız tarafından sürdürülmekte olan “CHP Saha Çözümü” Ordu'da uygulamaya karar verdik. Bu zor dönemde “CHP Saha Çözüm Ordu” çalışmamızı başlatıyoruz. Derinleşen bu ekonomik bunalımda halkımızın yanında olacak, Ordu'da açılmadık kapı, derdi dinlenmedik hemşerimizi bırakmayacağız. Halkımızın sorunlarını sahaya inerek bizzat halkımızdan öğrenecek, Cumhuriyet Halk Partisi Ordu İl Başkanlığı olarak partimizin çözüm önerilerini halkımıza sunacağız.

ALTINORDU’DAN BAŞLAYACAK

Altınordu ilçelerimizden başlayacak olan Saha Çözüm Ordu, tüm ilçe ve köylerimizde hane ve esnaf ziyaretleriyle halkımızın yanında olacak. Esnafıyla, işçisiyle, köylüsüyle, genciyle, kadın ve erkeğiyle, tüm Ordu halkıyla kol kola, kentimizin ve ülkemizin sorunlarını konuşacak, yine halkımızdan gelen önerilerle sorunlara çözümler üreteceğiz.

 

ÇÖZÜM BULACAĞIZ

Katılımcı demokrasi anlayışı ile halkımızdan aldığımız görüşleri CHP Ordu İl Başkanlığımız ve CHP Genel Merkezimizin politikaları ile çözüme kavuşturacak plan ve programlar hazırlayacağız ve bu programları halkımıza sunarak, hemşerilerimizle birlikte kentimizin ve ülkemizin sorunlarına çözüm bulacağız.

HER EV HER İŞ YERİ ZİYARET EDİLECEK

Parti örgütümüzden oluşan Saha Çözüm Ekibimiz, parti politikalarına hâkim, kentimizin sorunlarının farkında ve iletişim konusunda eğitim almış profesyonel partililerimizden oluşmaktadır. Çalışma boyunca ekibimiz, Altınordu ilçelerimizden başlayarak, ilçe ve köylerimizde tüm hane ve işyerlerini ziyaret edip, vatandaşlarımıza, partimizin politikalarını anlatacak, iktidar olduğumuzda hayata geçireceğimiz Aile Destekleri Sigortası, Merkez Türkiye Projesi, Tarım ve Hayvancılık Politikalarımızı tanıtacak ve sorunlarını dinleyerek rapor haline getirecekler. Hazırlanan bu raporlar Genel Merkezimize sunulacak ve çözüm yolları ortaya koyulacaktır. Bu süre zarfında esnafımız, çiftçimiz, sivil toplum kurumları ve kanaat önderleri ile bir araya gelinecek ve kentimizin ekonomik kalkınmasıyla ilgili düşünceler kentimizin tüm paydaşlarından öğrenilecektir.

 

DERDİ DİNLENMEYEN ORDULU KALMAYACAK

“CHP Saha Çözüm Ordu”,  bu amaç ve hedeflerle, Genel Merkezimizin ve İl Başkanlığımızın liderliğinde yola çıkıyor. Sorunların çözüldüğü bir Ordu ve Türkiye hedefiyle çalınmadık kapı, kulak verilmedik hemşerimiz bırakmamak üzere Ordu'da sahaya çıkıyoruz.” ORDU OLAY

        


 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
OBB 47 MİLYON TL’Yİ MESUDİYE’DE YOLA SERDİÖnceki Haber

OBB 47 MİLYON TL’Yİ MESUDİYE’DE YOLA SER...

HER BİR ORDULU ZEHİRLENME DAVASI AÇSIN Sonraki Haber

HER BİR ORDULU ZEHİRLENME DAVASI AÇSIN 

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar