Ordu
DOLAR12.3703
EURO13.9554
ALTIN713.28

STAJINI TAMAMLAYAN MALİ MÜŞAVİR ADAYLARI İLE SON GÖRÜŞME

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
STAJINI TAMAMLAYAN MALİ MÜŞAVİR ADAYLARI İLE SON GÖRÜŞME
Abone ol
Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri; üç yıllık stajını tamamlayan ve yeterlilik sınavına girmeye hak kazanan stajyerler ile yeterlilik sınavları öncesinde bir araya geldi görüş alış verişinde bulundu.

Ordu SMMM Odasında stajyerlik süresini tamamlayan ve yeterlilik sınavlarına müracaat eden sekiz stajyerin dosyaları inceleyen Oda Yönetim Kurulu dosyaları kabul ederek sınav müracaatlarının kabul edilmesine ve dosyaların TÜRMOB’a  gönderilmesine karar verdi.

Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş; “Meslek mensubu olma konusunda en zor aşamayı üç yıllık staj sürecini tamamladınız. Oda Yönetim Kurulumuz bugün sizlere rehberlik etmek, sizleri sınava ve mesleğe hazırlamak için elimizden gelen katkıyı yapmak üzere bugün burada sizlerle bir arada bulunmaktayız. Mesleğe adım atan genç arkadaşlarımın pek çoğunun yüksek lisanslarını tamamladığını görüyorum. Sadece lisans mezunu değil aynı zamanda yüksek lisans mezunu, teknolojiyi çok iyi kullanan, güncel mevzuat değişikliklerini yakından takip eden dinamik bir genç meslektaş profili geliyor. Bu mesleğin kalitesinin gelecekte çok daha yukarılara çıkacağının işareti. Sınavlarda başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. İnşallah en kısa sürede sınavları kazanıp Meslek Mensubu olarak aramıza katılmanızı bekliyorum’’ dedi.

Stajyerlik süresini tamamlayarak SMMM yeterlilik sınavına giren Musa Yerebasmaz; Nihat Kalkan; Sevim Gözlemeci; Hayriye Nur Bayşu; Mustafa Necati Baş ise ‘‘Bizim sizlerle 3 yıllık bir staj dönemimiz oldu. Bu staj döneminde bizlere sunmuş olduğunuz eğitimlerle, bizleri stajyer gibi değil de meslek mensubuymuşuz gibi hissettirdiniz. Teşekkür ediyorum.’’ dediler. ORDU OLAY

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ERTUĞRUL FIRKATEYNİ ŞEHİTLERİ TÖRENLE ANILDIÖnceki Haber

ERTUĞRUL FIRKATEYNİ ŞEHİTLERİ TÖRENLE AN...

FİSKOBİRLİK GÜÇLÜ OLURSA ÜRETİCİ DE GÜÇLÜ OLURSonraki Haber

FİSKOBİRLİK GÜÇLÜ OLURSA ÜRETİCİ DE GÜÇL...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar