Ordu
DOLAR13.616
EURO15.222
ALTIN787.24
reader

TANDOĞAN TEŞEKKÜR ETTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TANDOĞAN TEŞEKKÜR ETTİ
Abone ol
28 Kasım Pazar günü Perşembe Belediyesi tarafından 3.sü düzenlenen Hamsi Festivalinin başarıyla gerçekleşti. Bundan dolayı sevinçli ve gururlu olduklarını söyleyen Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan emeği geçen tüm çalışanlara, konserlerde görev alan yerel ve Ulusal sanatçılara ve coşkuyla festivale iştirak eden herkese teşekkür etti.

Başkan Tandoğan teşekkür konuşmasında şunları söyledi;  “Üçüncüsünü düzenlediğimiz hamsi festivalini hayırlısıyla kazasız belasız bitirdik. İlk önce emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum. Başta organizasyonun başında olan Erva Organizasyona ve personellerime can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Çünkü bu gönüllülük esasına dayalı içten gelen bir çalışma tabi burada çok emeği olanlar var. Helvacısından aşçısına kadar muhtarından müdürüne kadar, tedarik eden balıkçılarımıza, hamsiyi temizleyenden tutun da ızgaraya kadar taşıyan, pişiren, halkla buluşturan çalışanlara, bize maddi ve manevi destek veren sponsorlarımıza özellikle İstanbul’dan bize destek verip yardımcı olan derneklerimiz ile isimlerini sayamadığım diğer sponsorlarımızın hepsinden  Allah razı olsun diyorum. Bu etkinlik sadece bizim tek başımıza yaptığımız bir organizasyon bir festival  bir çalışma değil  bu çalışma hem personelimizin hem de Perşembeli vatandaşlarımızın emeği ile desteği meydana gelmiş bir festivaldi. Bütün katılımcıların festivalimizden memnun ayrılması ayrıca bir gurur kaynağımız olmuştur. Burada  eksiklerimiz noksanlıklarımız mutlaka vardır. Biz festivalimize hem kültürel hem de insanların hoşça vakit geçirebileceği eğleneceği yeni şeyler katmaya çalışıyoruz.  O yüzden bundan sonra yapacağımız etkinliklerimizde yeni oluşumlara da yer vermek istiyorum. Bu konuda halkımızdan gelecek fikir ve projelere de açığız.  Çünkü festivalimizin daha görkemli daha geniş çaplı olmasını istiyoruz daha fazla kişiye daha büyük kitlelere ulaşsın etkinliğimiz daha fazla hafızalarda kalsın istiyoruz.

Tandoğan sözlerine şöyle devam etti “Bilindiği üzere İlçemizin geçim kaynağı balıkçılık dolayısıyla hamsi veya diğer balıklar bizim için olmazsa olmazlarımızdan ilçemizin hem “Cittaslow” bir ilçe olması hem de denizlerimizin farklı sularında  yetişen balıklarıyla  ünü şöhreti her geçen gün artan Mersin kaya Mezgiti  gibi marka olmuş değerli balıklarımız vardır. İşte o Mezgitimizin de coğrafi işareti için de başvurularımızı yapacağız. Çalışanlarımız çevreniz size sahip çıkmazsa destek vermezse bu işi başarmak çok zordur profesyonel destek aldıktan sonra  biz zoru başardığımıza inanıyoruz” ifade etti.

Tandoğan, “Bundan sonra önümüzde Mayıs Yedisi şenliklerimiz var  bu da bizim bir geleneğimiz. Bir ananemiz onu belediye olarak yaşatmaya çalışıyoruz  kısaca Perşembe Kültür-Sanat anlamında etkinliklerine devam edecek. Çünkü Perşembe, Perşembeliler bunu layıkıyla yaşıyor ve çokta güzel  yapıyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Doktor Mehmet Hilmi Güler beyde bizim bu festivali  başarıyla gerçekleştirdiğimizi ve çok memnun kaldıklarını ve takdirlerini beyan etmişlerdir. Bu da bizim için bir övünç  kaynağı olmuştur. Tekrar ediyorum emeği geçen herkesten Allah razı olsun hepsine şükranlarımız sunuyorum’ dedi. ARİF KALAFAT ÖZEL HABER


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
30 YILIN ONURUÖnceki Haber

30 YILIN ONURU

TÜRKİYE’DE ORDU MODELİNİ ORTAYA ÇIKARIYORUZSonraki Haber

TÜRKİYE’DE ORDU MODELİNİ ORTAYA ÇIKARIYO...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar