Ordu
DOLAR18.5529
EURO18.2289
ALTIN1006.8
reader

TAYYİP ERDOĞAN GİTSİN DE YANSIN TÜRKİYE DİYORLAR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TAYYİP ERDOĞAN GİTSİN DE YANSIN TÜRKİYE DİYORLAR
Abone ol
AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, son günlerde Tayyip Erdoğan gitsin de yansın Türkiye diyen bir gurubun çalışmalarını yoğunlaştırdığını söyledi.

AK Parti Ekim ayı ilçe başkanları toplantısı Akkuş’ta İl Başkanı Halit Tomakin başkanlığında yapıldı. Toplantıya 19 ilçe başkanı, il Yürütme kurulu üyeleri katıldı.

BİR TÜRLÜ YI-KA-MI-YOR-LAR

Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Halit Tomakin, son günlerde Türkiye’nin olağanüstü durumla karşı karşıya kaldığını hatırlatarak, şöyle konuştu: “Dış güçlerin ekonomi üzerinden ya da içişlerimize müdahale ederek Türkiye’yi köşeye sıkıştırmak için öyle bir güruh toplanmış ki bu güruh ellerinden geleni yapıyorlar. İşin acı tarafı ise dışarıdakilerin içerideki dostları, işbirlikçileri, sağcı-solcu-muhafazakar, HDP‘si aralarında daha önce cumhurbaşkanlığı, başbakanlık yapmışlar isimler var. Birbirine benzemez ittifakının paydaşları ellerini ovuşturarak, diğer taraftan da timsah gözyaşları dökerek, bıyık altından Cumhurbaşkanımıza akıl vermeye kalkıyorlardı. Ne oldu Cumhurbaşkanımızın siyasi dehası diplomasi başarısı ile öyle bir ters köşe oldular ki akılları şaştı. Utandılar mı hayır! Yüzleri kızardı mı hayır! Bu güruh Türkiye’nin diz çökmesini, dolayısıyla böylelikle Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında halk için itibarının zedeleneceğini ve al aşağı edecekleri rüyasına kapıldılar. Hey hat! Unuttukları bir şey vardı 20 yıldır milletini arkasına alarak nice fırtınalı sularda gemisini sağ salim limana çeken, her seferinde o güruhun hayıflanarak adam yine başardı diye iç geçirdikleri , zalimin karşında elif gibi dimdik duran, mazlumlara vav gibi davranan, Recep Tayyip Erdoğan. Onu içeriden ve dışarıdan o kadar uğraşmalarına rağmen Allah’ın yardımı milletin desteği ile bir türlü yı-ka-mı-yor-lar.

BİR GÜNDE 1,5 MİLYAR DOLARLIK İHRACAT

Türkiye Allah’ın izni Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği sayesinde yaşanan ekonomik sıkıntıları da kısa sürede atlatacaktır. DTÖ ve TÜİK verilerine göre Türkiye’nin dünya ihracatındaki payı Cumhuriyet tarihinde ilk defa yüzde 1’in üzerine çıkmıştır. Yıllıklandırılmış ihracat değeri ise 212,2 milyar dolar ile başka bir Cumhuriyet rekoru olmuştur. Bunun yanında 15 Ekim’de sadece bir günde 1,5 milyar dolarlık ihracat yapılarak önceki dönemlerin yıllık ve aylık rakamları bir günde yakalanmıştır. Türkiye özellikle AK Parti hükümetleri döneminde aldığı bu önlemlerle pandeminin yarattığı küresel kriz ortamına rağmen hem yurt içinde üreticisini koruyarak mal ve hizmet üretimini artırmış hem de sermaye katkısı, altyapı, enerji, eğitim ve kredi desteği gibi teşvik unsurları ile yabancı yatırımcıları ülkeye çekmeyi başarmıştır. Söz konusu gelişmeler ülkenin böylesine zorlu bir dönemde bile üstün başarı ortaya koyduğunu kanıtlamaktadır.

YENİDEN YOLLARA DÜŞME VAKTİDİR

Bizim burada toplanmamızın asıl amacı şudur; Teşkilatlarımızın durumuna bakacağız. Türkiye’de olağan üstü olaylar olurken her seferinde dostları ile birlikte şimdi gidecek, şimdi işi bitti diye AK Parti’yi, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’ın elini Ordu Teşkilatları olarak, saflarımızı daha da sıklaştırarak, nasıl güçlendiririz derdine düşeceğiz. Bu dert bizi, gündüzünü dinlenmeden, gecesini kendine örtü eylemeden yollara düşürecek, yine Cumhurbaşkanımızın her zaman bize direktifleri olan, gidilmedik mahalle, ulaşılmadık ev, sıkılmadık el bırakmayacak, kutlu davamızı, milletimize yaptığımız hizmetlerimizi anlatacağız. Şimdi bugünden tezi yok her zaman olduğu gibi yeniden yollara düşme vaktidir.” ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TÜRKİYE ZAMAN KAYBETMEDEN ERKEN SEÇİME GİTMELİÖnceki Haber

TÜRKİYE ZAMAN KAYBETMEDEN ERKEN SEÇİME G...

REKTÖR AKDOĞAN’DAN DOÇ. DR. SÖYLEMEZ’E TEBRİK Sonraki Haber

REKTÖR AKDOĞAN’DAN DOÇ. DR. SÖYLEMEZ’E T...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar