VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9331
EURO18.4099
ALTIN1039.3
reader

TOMAKİN CEVAP VER: ÜRETİCİMİ YÖNETİCİ Mİ?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TOMAKİN CEVAP VER: ÜRETİCİMİ YÖNETİCİ Mİ?
Abone ol
CHP Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, Erdoğan’la fındık fiyatı pazarlığı yapan kişilerin üretici olmadığını AK Parti Gülyalı ilçe yönetim kurulu üyesi ve eşi olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu ziyaretinde fındık bahçesi ziyaret etti. Ordu’da Murat Yeşilyurt’a ait fındık bahçesinde fındık ücretleri pazarlığı yapan Erdoğan’ın açıkladığı fiyatlar üreticiyi memnun etmedi. CHP Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, Erdoğan’la fındık fiyatı pazarlığı yapan kişilerin üretici olmadığını AK Parti Gülyalı ilçe yönetim kurulu üyesi ve eşi olduğunu iddia etti. Ziyaretin planlı olduğunu belirten Şahin, Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin’den açıklama beklediklerini söyledi.


 

ÜRETİCİ DEĞİL AKP YÖNETİCİSİ

CHP Ordu İl Başkanı Atilla Şahin, Fındık fiyatlarının pazarlığının yapıldığı bahçede bulunan Mustafa Yeşilyurt’un Fındık üreticisi olmadığını, Ak Parti üyesi olduğunu iddia etti. Dolayısıyla yapılan fiyat pazarlığının Fındık üreticisi yapılmış gibi gösterilmeye çalışıldığını belirtti. Şahin, “Ordu’da fındık fiyatını açıklayan Erdoğan’ın sağında ve solunda oturan ve kendini fındık üreticisi gibi Türkiye’ye tanıtan ve pazarlık yapan bu kişilerin, fındıkla hiç alakası yoktur. AK Parti üyesi olduğu ve önceden planlanarak oraya oturtulmuşlardır. Cumhurbaşkanı Erdoğan Fındık fiyatlarının pazarlığını gerçek üretici ile yapmamıştır.” iddiasında bulundu.


TOMAKİN’E AÇIKLA ÇAĞRISI
 

Fındık üreticisi ile dalga geçildiğini belirten Atilla Şahin Ak Parti İl başkanı Tomakin’e seslenerek, “Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin bu oyunu tertip etmiştir. Sayın Tomakin acil olarak bu konuyu kamuoyuna doğru bir şekilde açıklamalıdır. Ak Parti Türkiye’yi Ordu’da oyuna getirmiştir. Fındık üreticisini kimsenin kandırmaya hakkı yoktur” dedi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
54 TL: DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİNÖnceki Haber

54 TL: DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN

Adıgüzel’den Erdoğan’a Fındık Cevabı: EVET RAHATSIZ OLDUK HEM DE ÇOK!Sonraki Haber

Adıgüzel’den Erdoğan’a Fındık Cevabı: E...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar