VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9331
EURO18.4099
ALTIN1039.3
reader

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI CHP’YE GEÇTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI CHP’YE GEÇTİ
Abone ol
Perşembe Ülkü Ocakları eski Başkanı Burhan Koç,  CHP saflarına katıldı.

Geçtiğimiz günlerde CHP İlçe Başkanı Faruk Piroğlu tarafından yeni CHP Üye kartı verilerek  rozeti takılan Perşembe eski Ülkü Ocakları Başkanı Burhan Koç duygularını şöyle açıkladı; CHP İlçe Başkanı Faruk Piroğlu’nun desteği ile kendi hür ve özgür irademle Perşembe CHP ailesine katıldım. Bilindiği üzere şu an ülkemizdeki şartlar hiç hoş değil,  gidişatın kötü oluşu beni çok etkiledi. Benim bir ülkücü kimliğim var.  Ülkücü insan dik duruşuyla tanınır bütün gidişatla ilgili dik duruşumu göstermek istedim. Bu benim yaptığım Türkiye’de yaşanan bu uygunsuzluğa bir dur deme tepkisidir. Bu benim kendi görüşüm kendi bakış açım.  Ben de ortaya böyle bir tepki koydum.

DOĞRU BİLDİĞİNİ SÖYLEMEK ÖNEMLİDİR

Bu kararı aldıktan sonra olumlu tepkiler de aldım olumsuz tepkiler de aldım. Benim bildiğim ülkücü camiada dik durup doğru bildiğini söylemek önemlidir. Baktığım zaman ben kendi doğru bildiğimi söyledim. Doğru yaptığıma inanıyorum. Yaptığımdan da pişman değilim. Hiçbir zaman da pişman olmayacağım çünkü bu gidişatın kötü olduğunu gördüm ve böyle bir tepki koydum. İnanıyorum ki benim gibi düşünen çok arkadaşlarım vardır.

HAKSIZLIĞA KARŞI SUSMADIM

Türk İslam ahlak ve zarafetiyle büyümüş eğitim almış benim gibi gençlerin gördüğü yanlışlara dur demesi lazım. Benim gibi düşünenlerin yanlışlara karşı yürüyeceği yol bu dur. Böyle olmalıdır. Dinimizde “haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır “ deniliyor  Haksızlığa karşı susmadığımı düşünüyorum.”

KATILIMLAR ARTACAK

CHP Perşembe İlçe Başkanı Faruk Piroğlu ise Burhan Koçun katılımıyla ilgili şöyle konuştu;  “İnsanların hayatın gerçeklerini görüp bize katılmaları güzel bir olay. Katlımlar artarak devam edecek.  İnsanların  şu ya da  bu olması çok önemli değil önemli olan şu anki gerçekleri fark edip özgür ve hür iradeleriyle  doğru kararı vermeleri.  Partimizin kapısı yanlışı fark edip  doğruyu gören herkese açıktır.  Burhan kardeşim de doğru karar vermiştir onu kutluyorum.  Partimize katılımlar çok  çalışmalarımız devam ediyor.” ARİF KALAFAT ÖZEL HABER


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
ZAM HEM YAYLAYI HEM DE FINDIK BAHÇESİNİ VURDU!Önceki Haber

ZAM HEM YAYLAYI HEM DE FINDIK BAHÇESİNİ...

TUNCA GÖNÜL ANISINA KONSERSonraki Haber

TUNCA GÖNÜL ANISINA KONSER

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar