Ordu
DOLAR18.8383
EURO20.3282
ALTIN1128.4

VİCDANI KURUMUŞLARA DUR DİYELİM

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
VİCDANI KURUMUŞLARA DUR DİYELİM
Abone ol
Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in kızını 6 yaşındayken ‘imam nikahıyla evlendirmesine’ ilişkin; “Oy alacağız diye tarikat ve cemaat adı altında her türlü sapıklığı yaparak İslam’a en büyük zararı verenlere, Allah’ın yüce kitabı Kur’an’a ver İslam dinine en büyük yanlışı yapanlara dur demek hepimizin ortak vazifesidir” dedi.

Din adı altında bütün sapıklıkları yapan vicdanı kurumuşlara dur diyelim” notuyla paylaştığı videoda şunları söyledi: ''Oy alacağız diye tarikat ve cemaat adı altında her türlü sapıklığı yaparak İslam’a en büyük zararı verenlere, Allah’ın yüce kitabı Kur’an’a ve İslam dinine en büyük yanlışı yapanlara dur demek hepimizin ortak vazifesidir'' “6 yaşında bir bebek, 6 yaşında bir çocuk, 6 yaşında bir evlat. Çocukları olanlar, torunları olanlar vicdanınıza sesleniyorum; bu nasıl bir sapıklık, bu nasıl bir vahşet? Bunun karşısında gözünden yaş akmayana insan denilmez.

TÜRKİYE’Yİ KARANLIĞA DOĞRU GÖTÜRÜYOR

Sen nasıl bir babasın ki 6 yaşındaki bir çocuk sokağa, markete bile gönderilemezken nasıl gelinlik giydirdin? Sen nasıl bir zalim, nasıl bir sapıksın ki kendine şeyh diyerek gelinlik giydirip kadın yaptın? İnsanlığınız tükenmiş, kanınız kurumuş, vicdansız, ahlaksız olmuşsunuz. Bunlardan var mı çok var. 45 tane oğlan çocuğuna tecavüz edip buna ‘bademleme’ diyenler, çocuğun rızası varsa bir şey olmaz diyenler, bir defa ile bir şey olmaz diyenler, 6 yaşındaki çocuk evlenebilir diye fetva verenler maalesef bu zihniyet her geçen gün Türkiye’yi karanlığa doğru götürüyor.

BUNUN SAĞI SOLU, İKTİDARI MUHALEFETİ YOK

Aile korunacaksa anayasayla korunmaz, aileyi korumak istiyorsanız bu sapıklara dur deyiniz. Oy alacağız diye tarikat ve cemaat adı altında her türlü sapıklığı yaparak İslam’a en büyük zararı verenlere, Allah’ın yüce kitabı Kur’an’a ve İslam dinine en büyük yanlışı yapanlara dur demek hepimizin ortak vazifesidir. Bunun sağı solu, iktidarı muhalefeti yok, bu sapıklara karşı hep birlik olalım, insanlık olarak bunlara dur diyelim. Vicdanlarımız ağlıyor, yüreklerimiz yanıyor. Gelin 6 yaşındaki bebeğin şahsında bütün bebeklere sahip çıkalım ve bütün sapıklara dur diyelim.” Ajanslar


 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ENGİNYURT’A SERT CEVAP VERDİ!Önceki Haber

ENGİNYURT’A SERT CEVAP VERDİ!

OKULLARDA BİR ÖĞÜN ÜCRETSİZ YEMEK İÇİN BÜTÇE AYRILSIN!Sonraki Haber

OKULLARDA BİR ÖĞÜN ÜCRETSİZ YEMEK İÇİN B...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar