Ordu
DOLAR15.8769
EURO16.8435
ALTIN942.55
reader

YENİ GARAJ PERŞEMBE’YE YAKIŞTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
YENİ GARAJ PERŞEMBE’YE YAKIŞTI
Abone ol
Perşembe Belediyesi’nin Dereiçi Mahallesi’ndeki Belediye Garajı ve Kademesi, Bolatlı Porsuk mevkiine taşındı.

Ordu Büyük Şehir Belediyesi ile ortak kullanılacak yeni garaj yerleşim ve konum itibariyle kısa zamanda çok amaçlı hizmet vermeye başlayacak.  

YENİ GARAJDA TÜM PERSONEL BİR ARADA PERŞEMBE’YE HİZMET EDECEĞİZ

Yeni Belediye Garajı ile ilgili bazı açıklamalarda bulunan Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan şöyle konuştu: “Daha önceki  garajımız Dereiçi Mahallemizin içinde kalmıştı artık konumu itibariyle görüntü ve gürültü kirliliği yaratarak  çevreye zarar verir hale gelmişti. Dedik ki garajımızı şehrin içinden çıkaralım çok amaçlı yeni bir garajımız olsun. Zaten  burası da Bolatlı Mahallesi grup yolu üzerinde  Porsuk mevkiindeki  9 dönüm alan Büyük şehrin topraklarıydı. Sağ olsun sayın Büyük Şehir Belediye başkanımız Doktor Hilmi Güler bey bize burayı tahsis etti. 

BURASI ÇOK KULLANIŞLI BİR MEVKİ

Hem Büyük şehir Belediyesi hem de Perşembe Belediyesi bura ortaklaşa yerleşke yaptık, müşterek kullanacağız. Binalarımızı kademelerimizi yaptık hepsi şu anda hemen hemen bitti  artık buraya taşındık. Bütün araçlarımızın sevk ve idaresini buradan yapacağız. Burası çok uygun çok kullanışlı bir mevki gürültü kirliliği ve çevreye zarar vererek bir durum yok  tertipli düzenli bir yer oldu.  Aynı zamanda burada yollarımızda kullanacağımız malzeme ihtiyacımız için çakıl da kıracağız. Söylediğim gibi çok amaçlı çok güzel bir alan oluşturduk. Karda kışta yağmurda çamurda tüm personel bir arada omuz omuza Perşembe’ye hizmet edeceğiz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

TERK ETTİĞİMİZ ALANI NA SPOR KOMLEKSİ YAPIYORUZ

Dereiçi mevkiindeki boşalan araziye de Gençlik Merkezi, nizami olarak modern kapalı halı saha, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol sahası olacak. Çevre düzeni ile birlikte çok güzel bir tesis olacak. Bu tesisi tamamen Perşembe Gençliğinin hizmetine sunacağız. Gençlerimiz hem spor yapacaklar hem de hoşça vakit geçirip eğlenecekler. Bu spor kompleksimizle bu mahallenin çehresi değişecek ve yaşam kalitesi artacak. Tekrar Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Doktor Mehmet Hilmi Güler beye şükranlarımız sunuyorum, ayrıca tüm emeği geçen diğer birimlere de teşekkürlerim, sunuyorum.” ARİF KALAFAT ÖZEL HABER


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDU’DA PİDE SAMSUN’DAN UCUZ GİRESUN’DAN PAHALIÖnceki Haber

ORDU’DA PİDE SAMSUN’DAN UCUZ GİRESUN’DAN...

İKİZCE KÜLTÜR AMBARI TOHUM TAKAS ŞENLİĞİ DÜZENLENDİSonraki Haber

İKİZCE KÜLTÜR AMBARI TOHUM TAKAS ŞENLİĞİ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar