Ordu
DOLAR15.5436
EURO16.2607
ALTIN911.35
reader

ZAMAN CUMHURİYET DEĞERLERİNDE KENETLENME ZAMANI 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ZAMAN CUMHURİYET DEĞERLERİNDE KENETLENME ZAMANI 
Abone ol
Cumhuriyet Kadınları Derneği Ordu Şubesi Başkanı Sevinç Erol, “Zaman Cumhuriyet Bayramlarımızda ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme zamanıdır.” dedi.   

Cumhuriyet Kadınları Derneği Ordu Şubesi Başkanı Erol şu açıklamayı yaptı: Bugün, inanılmaz mücadelelere sahne olan bu vatan toprağında, kazanılmış haklı galibiyetlerin sonucunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin 98. gurur yılını idrak ettiğimiz kutlu bir gün. Yoktan var olan bir milletin, omuz omuza, sırt sırta, el ele olağanüstü azmiyle kazandığı zaferleri Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün cumhuriyetle taçlandırdığı büyük gün. Bugün, Ata’mızın aziz Türk halkı ile diktiği barış, özgürlük, birlik ve beraberlik fidanının dallanıp budaklanıp yeşerdiği; cumhuriyet ağacımızın devleşen gövdesinde büyüyen dalların ve yaprakların altına sığındığımız, gölgesinde yaşamaya devam ettiğimiz ve ilelebet yaşamaya devam edeceğimiz güzel vatanımızın doğum günü. Kutlu olsun.

GELECEK NESİLLERE AKTARACAĞIZ

Bizler, cumhuriyetle güçlenen, özgürleşen, eğitimiyle, görgüsü, bilgisi ve kültürüyle dünyaya örnek kadınlar olma misyonunu Ata’mızdan devralmanın bilinci ve sorumluluğu ile onun açtığı yolda, gösterdiği hedefe hiç durmadan yürüyecek olan aydın, çağdaş ve modern Türk kadınlarıyız. Bu bilinçle önümüze açılan yolda, emanetçisi olduğumuz mirası bizden sonraki nesillere çok daha iyi şartlar altında teslim edeceğimize inanarak yürüyoruz ve yürümeye de devam edeceğiz. Zaman, milletçe büyük bir coşkuyla kutladığımız Cumhuriyet Bayramlarımızda ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme, milli birlik ve beraberliğimizi göstermek için Türk kadınına yaraşır bir duruşla yolumuza devam etme zamanıdır.

ZAMAN EL ELE OLMA ZAMANI

Zaman, bizi millet yapan kutsal değerlerimizin daha gür sesle haykırılacağı, geçmişte olduğu gibi tek yürek olarak kenetlenileceği, el ele, gönül gönle aydınlık, çağdaş yarınlara daha güvenle yürüme zamanıdır.  Cumhuriyetimizin 98. Yılında Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve hürmetle anıyor,  saygıdeğer Türk halkının “Cumhuriyet Bayramı”nı, Cumhuriyet Kadınları Derneği adına yürekten kutluyorum. “ ORDU OLAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÇELİK 29 EKİM’DE GÜLYALI’DAÖnceki Haber

ÇELİK 29 EKİM’DE GÜLYALI’DA

FATSA’DAN ORDU VE GİRESUN’ASonraki Haber

FATSA’DAN ORDU VE GİRESUN’A

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar