RUSYABD'NİN İSLAM'LA DERDİ NE?

Bu yazıyı yazmama vesile olan öfke, Rusya'nın Putin maskesiyle, Moskova yakınlarında gerçekleşen terör eyleminin sorumluluğunu da, tıpkı derin ortağı AB'D'nin otuz kırk yıldır sistematik olarak yaptığı gibi, "Müslüman"ların üzerine yıkma çabasıdır.
Putin, bu gerçeği KESİNLİKLE çok iyi bildiği halde, şöyle demiyor: "DEAŞ, B. Obama - H. Clinton yönetimindeki Pentagon'un kurduğu bir terör örgütüdür. İslamiyet'in insanî özüyle hiç bir ilgisi yoktur. Usrail ve İngiltere, Müslümanlar arasından parayla devşiriler kukla 'askerler'i kullanarak şunları amaçlamaktadır:
1. Müslümanı Müslümana kırdırmak;
2. Çeşitli ülkelerde zaten gerçekleştirilmek istenen etnik ve dinsel bölünmeleri, gerilimleri ve çatışmaları, DEAŞ adına; yani el altındaki bir terör örgütünü kullanarak uygulamak;
3. Müslümanlığın adının, tüm dünyada, "Terörü destekleyen ve uygulayan bir din!" olarak anılmasını sağlamak.
Ne demişti Putin, son terör eyleminden sonra:
"Saldırının sorumlusu, radikal İslamcılardır. Müslümanlar Ramazan'da nasıl böyle bir suç işleyebilir?"
"Müslüman dostu!" olarak lanse edilen Putin, aslında, kendisinin de emir komuta merkezi olan Üst DerinÇete tarafından dünyanın gidişatına verilmek istenen yönü, bu Çete'nin istediği şekilde gerçekleştirmeye katkıda bulunan bir figürdür. Küreselci Çete'nin isteği doğrultusunda İslamiyet düşmanlığı yaptığını yukarıda gördük. Rusya'nın aslında RusyABD, Putin'in de küreselci güçlerin "emir komuta merkezinin" güdümünde biri olduğunu (şimdi spontane olarak aklıma gelen) şu özelliklerinden de anlıyoruz:
- Putin de, tıpkı T. Blair, A. Merkel, J. Trudeau, N. Sarkozy, E. Macron, A. Bearbock ve onlarca benzerinde olduğu gibi; bir Üst DerinÇete teşkilatı olan Dünya Ekonomi Örgütü'nün (WEF'in), yani Klaus Schwab'ın, ülkeleri yönetecekleri devşirdiği Joung Global Leader okulunda "liderlik eğitimi" almıştır. (Bana, kimin eğitim tezgahından geçtiğini söyle; sana, senin kim olduğunu söyleyeyim!).
- Putin de, Üst DerinÇete'nin/ Klaus Schwab ve Bill Gates öncülüğünde tüm dünya halklarına uyguladığı Plandemi terörünü, kendi halkına uygulamakta hiç tereddüt etmemiştir. Tıpkı, dünya çapında postmodern firavunluk kurmak isteyen Çete'nin, "İklim değişikliği", "Dünya Merkez Bankası Digital Parası'na geçme"; Yapay savaşlarla ve ekonomik yağmalamalarla dünyada yaşayan "lüzumsuz"ları imha etme vb. gibi projelerini halkına uygulamakta hiç tereddüt etmediği gibi.
- RusyABD ortaklığının, yani Putin'le çeşitli ABD'li mevkidaşlarının "başarılı", derin işbirliği etkinliklerinden biri de, Afrika'dan, Asya'dan; özellikle Afganistan, Irak ve Suriye'den Türkiye'ye ve Avrupa'ya göçmen kakalamaktır.
- ....
*
Gizli/ derin ortağı ABD bile, Rusya'ya, yetkili ağızlardan, "Böyle bir terör eylemi yapılacağını size birkaç gün öncesinden haber vermiştik, ne iş?" diyebilmekte, Rusya buna bir cevap verememektedir. Üst DerinÇete'nin Rusya'yla işbirliği içinde algı operasyonu oyunları tıkır tıkır işletilirken, günah keçisi ilan edilme kabağı yine "Terörist Müslümanlar"ın (!) başında patlatılmaktadır.
*
Türkiye'nin, ekonomik ve askerî alanlarda ABD-Rusya arasında gidip gelmesi, "Kırk katır mı, kırk satır mı!" ikilemidir, ne yazık ki! İkisi de size karşı olumsuz tavırlara sahip, güya birbirine düşman görünen iki süper gücün arka planda size karşı da ortak hareket ettiklerini hissettiğinizde ne yapabilirsiniz?
Karşınızdakilerin yaptığı gibi, kendi oyununuzu oynamaktan başka!

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Şekeroğlu - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Ordu Olay Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Ordu Olay Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Ordu Olay Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.