Ordu
DOLAR12.4052
EURO13.9967
ALTIN715.68
Çetin GÜMÜŞ

Çetin GÜMÜŞ

Mail: [email protected]

2.AMATÖR LİG BİTTİ

Bu sezon 17 Mart tarihinde başlayan A ve B grubunda 7’şer takımın mücadele ettiği Ordu 2.Amatör Lig sona erdi. A Grubu’nda yer alan Mesudiyespor ve Kabadüz Belediyespor hem ligde hem de play-off karşılaşmalarında rakipleri karşısında başarılı sonuçlar alarak gelecek sezon Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele etme hakkını kazandı.

Ordu 2.Amatör Lig A Grubu’nda normal sezonu 28 puanla lider tamamlayan Mesudiyespor play-offta önce Fevzi Çakmakspor’u daha sonra Çınarlıkspor’u 3-1’lik skorla mağlup ederek 1.Amatör Lig’e yükselmeyi başardı. A Grubu’nda normal sezonu 20 puanla 4.sırada tamamlayan Kabadüz Belediyespor play-offta önce Çatalpınarspor’u 5-3 daha sonra Ordu İdmanyurdu’nu 3-0 mağlup ederek 1.Amatör Lig’e yükselmeyi başardı.

B Grubu’nu 33 puanla lider tamamlayan Çatalpınarspor, play-off karşılaşmasında Kabadüz Belediyespor’a 5-3 mağlup olarak elenmesi sürpriz oldu ve 1.Amatör Lige yükselme umutlarını gelecek sezona bıraktı. Geçen sezon Play-Off oynamayı başaran Saraycık Belediyespor bu sezon 1 beraberlikle sezonu kapattı ve sevenlerini büyük hayal kırıklığına uğrattı. Kabadüz Belediyespor takımıyla ilgili bir itiraz söz konusu eğer itiraz kabul görmezse Kabadüz Belediyespor ile Mesudiyespor takımlarına gelecek sezon Ordu 1.Amatör Lig’de başarılar diliyorum.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar