VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9331
EURO18.4099
ALTIN1039.3
Hüseyin Ağaoğlu

Hüseyin Ağaoğlu

Mail: [email protected]

reader

AFFEDİN...

Yine yüreklere acı düştü yine ocaklar söndü yine analar ağladı babalar sabır timsali dimdik ayaktaydı.
12 vatan evladı, 12 can, 12 yiğit adam. Bu ülke için gözlerini bile kırpmadan şahadet şerbetini içtiler o an.
Şehitlerimizin emaneti bize bu vatan. Kimi bekârdı, kimi evli kimi babaydı, ama hepsi de vatan evladıydı, şimdi bu kutsal vatanın uğruna şehit olan yiğitlerimiz on binlerin katıldığı cenaze namazının ardından ebediyete uğurlandılar. Mekânları cennet ruhları şad olsun. Bu vatan size minnettardır.
Terör bu ülke topraklarının yıllardır belası, kandilden beslenen terör yuvasına hiçbir zaman kara harekâtı yapılmadı. İçeride en ağır darbeyi alsalar da dışarı kaçıp sınırı geçerek kandile sığındılar her zaman ve her seferinde geri geldiler.
Sonra çözüm süreci girdi devreye analar ağlamasın şehit kanı akmasın diye, akil insanlar geldi gündeme. Türkiye’yi dolaştılar dört bir yandan.
Bu arada Mehmetçik kışlasında hiç operasyona çıkmadı.
Malum terör örgütünün destekçisi partinin vekilleri kamera karşısın da polis şefi tokatladılar, sabırları zorladılar.
İstedikleri gibi gösteri ve yürüyüş yaptılar yeri geldi kontrolden çıktılar ortalığı birbirine kattılar...
Sınırda mahkemeler kuruldu, dağdan inen terörist için hâkimler hazır bulunduruldu. Hainler davulla zurnayla karşılandı ve mahkeme kararıyla serbest bırakıldılar.
Malum terör örgütünün destekçisi partinin seçimle kazandığı belediyeler bu hinlere çalıştılar, belediye araçlarıyla hendekler kazdılar örgüte destek sağladılar.
Sonrasın da biranda bütün bu meseleler son buldu bir gece de çözüm süreci buzdolabına kondu.
Yine Mehmetçik devredeydi gözünü bile kırpmadan teröristlerin içine girdi. Şehit haberleriyle acılar tekrar edildi.
Şimdi Afrin2de Mehmetçik; sınır ötesinde askerimiz, Allah ordumuza güç kuvvet versin, Allah teröristlere ve onların destekçilerine fırsat vermesin.
Affedin bizi; bedelini kanınızla canınızla ödediğiniz bu topraklarda bize özgürce, güven ve huzur içinde yaşama imkânı sağladınız için sizin sayenizde umutlarımızı, hayallerimizi, evlenip, baba olmamızı çocuklarımızın güzel günlerini görmemizi helalinden yediğimiz ekmeği, içtiğimiz suyu ve özgürce yaşamamızın bedelini siz ödeyip hayallerinizi, umutlarınızı, geleceğe dair yaşanacak ne varsa vatan söz konusu olduğunda birliğimiz daim olsun diye, gözünüzü bile kırpmadan şehit oldunuz bize bu vatanı bıraktınız, hakkınızı helal edin...
Ve bizi
Affedin; başınıza çuval giydirildiğinde gereğini yapamadığımız için.
Ergene koncu ilan edilip tutuklandığınız da yanınızda olamadığımız için
Kozmik odaya girildin de genelkurmay başkanı terör örgütü kurmak ve yönetmekle suçlanıp hapis tutulduğun da hiçbir şey yokmuş gibi davrandığımız da ve sesiz kaldığımız için bizi affedin hakkınızı helal edin...
Saygılarımla.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar