VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.9446
EURO18.3008
ALTIN1016.7
Şinasi KARA

Şinasi KARA

Mail: [email protected]

reader

BARIŞ PINARI HAREKATI VE ÖĞRETTİKLERİ

Türkiye, Suriye'nin Kuzeyindeki PYD/PKK teröristlerine karşı Barış Pınarı adı altında harekat düzenliyor. Bu harekat, Türk Milletine çok şey öğretti.

1. Arap Aleminden dost olmuyor. Sadece Katar Türkiye tarafında kaldı. Diğer Arap ülkeleri, Türkiye'ye karşı tavır aldılar. En ilginci Filistin. Filistin ile İsrail ''Türkiyeye karşı olma fikrinde mutabakata'' vardılar. Filistin için ''GÖZ YAŞI DÖKEN'' dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu, boşuna parti kuruyor.

2. Haçlıdan dost olmaz. Haçlının oyuncağı olan Kürtler üzerine, SELAHATTİN EYYUBİ'nin LANETİ yağıyor.

3. Amerika'ya asla güvenilmez. Amerika işi bittiği zaman, işbirlikçileri paçavra gibi kaldırıp atıyor. Nato'da ABD ile birlikteyiz. Kesinlikle Nato'ya güvenmemek gerekiyor. Nato'yu sorgulama zamanımız geldi.

4. Silah sanayine önem vermeliyiz. Aç yatıp kalkmalıyız, ama en modern silahları üretmeliyiz. Dünyanın en kaypak bölgesinde yaşıyoruz. Var olmanın yolu, güçlü bir orduya sahip olmaktan geçiyor.

5. Düşmanı içimizde besliyoruz. HDP adlı ayrılıkçı parti mensuplarını ''VATANDAŞLIKTAN ÇIKARMA YASASINI'' bir an önce yürürlüğe koymalıyız. Zira, vatandaşlık mevhumu, ihanet ile bağdaşmaz. Hainden vatandaş olmaz.

6. Kur ataklarının gerisinde ABD olduğu anlaşıldı. ABD Başkanı D. Trump, yaptıklarını gizlemiyor. Ekonominizi batırırım tehdidinden vaz geçmiyor.

Ne pahasına olursa olsun, yabancıların etkisinde kalmayacak, yeni bir finansal düzen kurmamız şart oldu. Bu finasal düzenin kurulması için, Piyasa Yapıcı Banka mülkiyetinin hazineye aktarılması gerekiyor.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar