Ordu
DOLAR13.6671
EURO15.5224
ALTIN784.35
Arif KALAFAT

Arif KALAFAT

Mail: [email protected]

Bir özür yazısı

Geçtiğimiz pazartesi günü gazetemizdeki köşemde  ‘Şaka Gibi’ başlıklı öğrenci servislerinin araç muayenesi sırasında yaşadığı sıkıntıları dile getirmiştim Perşembe Alınca Muhtarı kardeşim Olgun Sert’ten öğrendiğim konuyu dile getirmeden öncede Perşembe Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ali Şahin’e bilgi vermiştim yazıda da bahsettiğim üzere o da konuyu yanımda telefonla mecliste dile getirmesi için CHP Ordu Milletvekili Doktor Mustafa Adıgüzel’e iletmişti.

Yazımı gazeteye göndermeden önce Ali Şahin kardeşimi aradım. O an ona ulaşamadım bu kez konuyu bana anlatan Alınca Muhtarı Olgun kardeşimi aradım, o bana aynen şöyle söyledi:  “Vekil mecliste konuşmuş ama bu konuya değinmemiş” deyince ben köşe yazıma  aynen öyle yazdım ve ben muhtarın yalancısıyım dedim. Meğer sayın vekil mecliste bir rekor kırarcasına konuşmuş, yani konuyu meclise taşımış sayın vekil…

Pazartesi akşamı beni aradı ve mecliste konuştuğu videoyu Atila Çoluk vasıtasıyla bana ulaştırdı. Videoyu izledim. Hakikaten gündeme getirmiş kendisine helal olsun diyorum. Şimdi bu durumda benim sayın vekilimizden özür dilemem gerekiyor. Ben şahsım ve arkadaşım adına kendisinden özür diliyorum ama Sayın Mustafa Adıgüzel vekilimin de şunu da bilmesini istiyorum; burada bir kasıt, bir maksat yoktur. Bütün hele telaşlanmaya hiç gerek yok aslında suçlu aramaya da gerek yok ama eğer suçlu aranıyorsa suçlu benim. Arada yanlış anlaşılmalar ve bağlantı kopukluğu olmasına rağmen ben ne yapıp edip sevgili başkanım Ali Şahin’e ulaşıp işin gerçeğini öğrenip köşe yazımı öyle göndermeliydim. Biraz aceleci davrandım. Başka kimsenin suçu yok. Suçlu benim çünkü yazının sahibi benim. Ben buradan CHP Ordu Milletvekilimiz Sayın Doktor Mustafa Adıgüzel’den tekrar özür diliyorum. O görevini layığı veçhile yapmıştır. Tüm okurlarıma sağlıklı ve mutlu seneler diliyorum.

Yazım ve sözüm arif olana, arif olan anlar.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar