Ordu
DOLAR13.6296
EURO15.1684
ALTIN785.40
Çetin GÜMÜŞ

Çetin GÜMÜŞ

Mail: [email protected]

reader

Hasret Bitiyor

2019-2020 TFF 3.Lig futbol sezonu 4 ay aradan sonra pazar günü başlıyor. 

Temsilcilerimizden Yeni Orduspor pazar günü kendi evinde 68 Aksaray Belediyespor ile karşılaşırken Fatsa Belediyespor deplasmanda Turgutluspor’a konuk olacak. İki takımımızda SGK’ya olan borçlarını Perşembe günü ödeyerek son anda transfer ettikleri futbolculara lisans çıkartmayı başardılar.

Yeni Orduspor’da hafta içi yaşanan Asım Can Çaykıran krizi umarım kısa sürede tatlıya bağlanır. Asım Can’a geçmiş sezon alacaklarını ödemek istemeyen yeni yönetim ayrıca kendisine daha düşük rakama yeni sözleşme teklifinde bulunmuş ve kabul etmeyince antrenmana alınmamış, kendi yıllardır futbolun uzağında veya yakınında bir şekilde içinde olan kişiler olarak yönetimi devralırken kime, ne kadar borç olduğunu bilerek bu göreve talip olundu. Önceki yönetimin borcu onları bağlar bizi bağlamaz mantığı yanlış düşünceden ibaret. Dışarıdan gelen futbolculara da aynı davranışta bulunuldu mu veya bu fedakarlık yapması istenilen davranışı kendi yakınları futbol oynarken oynadıkları takımlarda yaptılar mı diye insan merak ediyor?

Bu hafta oynayacakları karşılaşmalarda Yeni Orduspor ve Fatsa Belediyespor takımlarımıza başarılar dilerim umarım bu sezon hedeflerini gerçekleştirebilirler.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar