Ordu
DOLAR18.8094
EURO20.5523
ALTIN1158.6
Metin Topçu

Metin Topçu

Mail: [email protected]

“KILIÇDAROĞLU BAŞKA VEKİL BAŞKA KONUŞTU”

Halkın dertlerine çare arandığı yerde iktidarın yaptıklarının yanında muhalefetin ne yaptığına da bakılır. Hem de daha dikkatli bir şekilde bakılır, eleştirilir.

Ordu Olay gazetesi halkın sesi olmaya devam ediyor. Bunu yaparken ayırım yapmıyor. Bu saygın gazete yazma sebebim de bu zaten.

Ordu Olay gazetesinin tam sayfa verdiği haberde manşet  çok çarpıcıydı; “KILIÇDAROĞLU BAŞKA VEKİL BAŞKA KONUŞTU”

Kılıçdaroğlu, Samsun-Sarp Demiryolunu desteklerken CHP’nin Gurup Başkan Vekili Özgür ÖZEL liderinin aksine Trabzon demiryolu lobisinin dümen suyuna giren açıklama yaptığını görüyoruz.

Samsun’dan 60 dan fazla kaza Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin’de tamamı sahil üzerinde bulunan 60 kazaya ki, Trabzon’un Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra ilçelerinin istifade edeceği tren yolu yerine Erzincan-Trabzon arasında iki kazaya hitap eden demir yoluna destek veren Özgür ÖZEL partisini koca bir bölgede, doğu Karadeniz’de yerle bir eden bir açıklama yapıyor.

Cesaret buna derim. İktidarın yanında muhalefetin eleştirilmesinin baş sebebi bu öngörüsüz, mesnetsiz ve halka dayanmayan açıklamalardır.

Bir vilayet bir kazaya hoş görünmek mi, altı vilayet altmış kazanın desteğini kazanmak önemlidir?

Seneler boyunca alınan seçim yenilgilerinin baş sebebi nedir şimdi anladık mı?

Muhalefet işte bu nedenle eleştiriler alıyor.

İşte bu nedenle Samsun’dan Sarp’a demir yolu yerine Erzincan-Trabzon diyen CHP Gurup Başkan Vekili Özgür ÖZEL’i protesto ediyor ve asla oy vermeyeceğim diyorum.

Bindiği dalı kesen bu anlayışı şiddetle reddediyorum.

Selam ve dua ile…

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar