VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.8788
EURO18.4489
ALTIN1028.2
Şinasi KARA

Şinasi KARA

Mail: [email protected]

reader

Medeniyet can çekişiyor

İnsan ve toplum hayatında çürüme ve dejenerasyon önlenemiyor. İleri gitmesi gereken medeniyet, uçuruma doğru yuvarlanıyor. Savaşlar, çevre kirliliği, hastalıklar yaşam kalitesindeki düşme ve insanların birbirlerine karşı negatif tutumları, dünyayı yaşanmaz bir mekâna dönüştürdü.

''Medeniyet sonlanıyor mu'' sorusuna tarih cevap arıyor. Tarihin sır dosyası, Sümer Tabletlerinde kayıtlı. Zira, Sümer Tabletleri, çok şey söylüyor. Giderek, söylediklerinin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz. Bir kaç örnek vermekte yarar var.

-Tabletler Niburu adlı bir gezegenin varlığından söz ediyor. NASA yeni bir gezegen buldu. Adına '' X Planet '' diyor

- Alalu adındaki düşük Niburu Kralı, kaçıyor ve Dünyaya geliyor. Alalu, Dünyada ölüyor. Marsa gömülüyor. Mezarı belli olsun diye, üzerindeki kayadan tepe, insan başına benzer şekilde yontuluyor. Nasa,1972 yılında, insan başına benzer kayayı Marsta budu ve yayınladı. Gerici din adamlarının baskısı üzerine yayından kaldırdı. Yayın internette dolaşıyor.''Marsta insan başlı kaya'' diye yaz ve gör.

-Niburu'dan gelenler, Dünya'da altın arıyor. Altın madenlerini işletmek için işçi lazım. O dönemde 'Dünyada kolları bacaklarından uzun canlı yaşıyor. Bu canlıya genetik müdahale ederek, insana dönüştürdükleri, tabletlerde yazılı.

Altın madenlerinde işçi çalıştırma amacı, mantıki geliyor. Konuşamayan ve fakat her türlü işleri gören bu köle insanlar, bir süre sonra ilkel atalarına benzer şekilde mutasyona uğruyor. İşgücü kaybı başlıyor. İlkel atalarına dönüşü önlemek için, tekrar müdahale yapılıyor. Adapa adını verdikleri ADEM ortaya çıkıyor.

Yaratılan insan soyu, ileri evrimleşebilir. Ya da ilkel atalarına benzer şekilde mutasyona uğrayabilir. Bu iki zıt seçenek devam ediyor.

Çürüme ve dejenerasyon, evrensel bir kanun. Bu kanun ikinci olasılığın kaçınılmaz olacağını gösteriyor. Nitekim insan soyu ve yarattığı medeniyet uçuruma doğru gidiyor.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar