Ordu
DOLAR12.4052
EURO13.9914
ALTIN715.05
Çetin GÜMÜŞ

Çetin GÜMÜŞ

Mail: [email protected]

SON 72 SAAT

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak seçimlerle Türkiye’de yeni bir dönem başlayacak. Başbakan Binali Yıldırım Türkiye Cumhuriyeti’nin son başbakanı olarak tarihteki yerini alacak.

Başbakan Binali Yıldırım’ın Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni ziyareti sırasında çekilen resimlerin paylaşılmasıyla an sosyal medyada resim savaşı başladı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener mitingi resimleri ardından Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin miting resimleri ve en son Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın stadyumda miting resimlerinin partililer arasında sosyal medyada paylaşılmasıyla adeta kararsız seçmene karşı algı operasyonu yapılıyor. Geçmiş yıllara göre sokaklarda çok fazla parti bayrak ve seçmen posterleri görmememiz çevre kirliliği açısından sevindirici bir olay. Partilerin milletvekili adayları mahalle mahalle, ilçe ilçe gezerek artık son günlerde ulaşamadıkları seçmenlere ulaşarak kendilerinin ve partilerinin vaadlerini seçmenlere anlatmaya çalışıyorlar.

27. Dönem milletvekili genel seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi için Türkiye yaklaşık 60 milyon seçmen oy kullanacak. Yapılacak seçimler öncesi sokakta vatandaşlar adeta seçim toto tahmininde bulunuyor.Pazar günü yapılacak seçimler başta İlimize ve Ülkemize hayırlı olsun.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar