Ordu
DOLAR16.3256
EURO17.4535
ALTIN971.56
Şinasi KARA

Şinasi KARA

Mail: [email protected]

reader

UYANIYORUM

Sosyolojik olarak toplumun uyanması çok zor. Konu din olduğu zaman, bu zorluk katmerleniyor. Türk Milletininin en önemli sorunu aidiyet duyusundan kaynaklanır. Kendini yalnız hisseden insanlar, tarikatlara katılıyor.

Yabancılar Türklerin bu zaafını çok iyi biliyor. Ünlü İngiliz Başbakanı Churchill ''Türkleri savaşarak yenemezsiniz. Tarikatları kullanın. Onlar devleti yıkmak için hazır bekliyor'' diyordu. Yaşanan örnek FETO tarikatıdır. Dini kullanan bu tarikat, ülkeyi siyasi ve ekonomik felakete sürükledi.

Tarikatların sosyo-ekonomik fonksiyonunu, Ulu Önder Atatürk biliyordu. Ulu Önder Atatürk '' Tarikatları ve cemaatleri, İslam düşmanları kurduğu için kapattım. İngilizler ayağa kalktı'' diyordu. İngilizlerin ayağa kalkma nedeni, tarikatlardaki İngiliz ajanlarından kaynaklanıyordu.

Mareşal Fevzi Çakmak ''Cemaat ve tarikatlar, Yahudi Ve Hristiyanların Anadoluda kurduğu ileri karakollar'' olduğunu söylüyordu.

Nitekim, Feto Tarikatına, Amerikanın Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerde Amerikan ajanlarını yerleştirdiği anlaşıldı. Türki Cumhuriyetler, bu gerçek karşısında FETO okullarını kapattı. Aradan çok zaman geçmeden FETO Tarikatı ülkeyi kana buladı. Başı halen Amerikada korunuyor.

Türk Miileti zaafını çok iyi bilmeli. Tarikatlar yoluyla yabancıların ülkeyi bölmek ve devleti parçalamak amacıyla kullandığını idrak etmelidir.

Sadece tarikatlar değil, Masonik kuruluşlar ve Mason cemiyetini kullanan dış güçler, Türkiyeyi parçalamak için her türlü gayreti gösteriyor. Avam için kullanılan tarikatlar, zenginler için Masonları kullanılıyor.

Tarikatlara karşı gibi duran Masonik kuruluşlar, aslında aynı merkezden sosyo-ekonomik güç kazanıyor. Masonik kuruluşların okul açacağı duyumları, Türkiyenin karanlık bir sürce doğru yol aldığını gösteriyor.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar