VAKIF KATILIM
Ordu
DOLAR17.8788
EURO18.4489
ALTIN1028.2
Nalan TÜRKELİ

Nalan TÜRKELİ

Mail: [email protected]

reader

Vatan Haini!

Doların, aralıksız hızlı yükselişiyle birlikte en temel gıda maddeleri,  neredeyse aynı orantıda yükseliyor! Daha da yükselecek olmalı ki, büyük marketler bir çok temel gıdayı stok yaparak yok satıyor! 

"Ne oluyor da dolar bu kadar hızlı yükseliyor ve bu yükselişten kimler büyük vurgunlar vuruyor, "  sorusunun cevabını arıyoruz  hepimiz!

İktidara kalırsa, dış güçler ekonomimize ağır darbe vurarak, ülkemizi  kuşatmaya çalışıyor!

Hal böyleyken, aynı iktidar kurtuluş savaşı verdiğini, fakat mandacıların kuşatmacılarla  işbirlikçilik yaptığını iddia ediyor!

Cumhuriyet kurulduğundan bu yana,  bu ülkeyi  yöneten hiç  bir  iktidar,  toplumu bu denli germemiş,  korku iklimi  yaratmamış, kurumlarını satmamış ve yanlışlarının  vebalini  muhalif partilere yüklememişti!

Üstelik, kendi dayatmalarına karşı  çıkanları vatan hainliği, teröristlikle yaftalamamış, yargılamamış, içeri tıkmamıştı!

Şimdi bir kaç soru soralım!

Devletin kasası muhalefetin mi elinde?

İçeride tarikatların ve mafyaların  gölgesine sığınan,  oluk oluk para akıtan, kökten dinci kelle kesici örgütlere yol veren,  dışarıda  ise tıpkı son Osmanlı gibi  işbirlikçilik yapan muhalif  mi?

O dış güçlerle orantısız temas kuran, "Benim emir komuta merkezim bana papaz elbisesi giyeceksin derse o papaz elbisesini giyer, o şekilde görevimi  yaparım,"  diyen kim?

Özelleştirme adı altında Cumhuriyet kazanımlarını bir bir satan kim?

Bereketli topraklarımızı İsrail'in pahalı ve kısır hibrit tohumlarıyla zehirleyen, aynı zehirli  tohumları almaya mecbur kılan  kim?

A’dan z’ye ülkenin ihtiyaçları dışarıdan ithal edilirken,  üreticiye pahalı mazot, pahalı tohum, pahalı ilaç satan, üreticiyi süründüren hatta fakirleştirerek taşa toprağa küstüren kim?

Topraklarımıza sanki kıran girmiş gibi,  samana varana kadar ithal eden kim?

Peki niçin?  Yoksa böylelikle yerli üretici tamamen yok edilip topraklarımız  küresel  güce  mi teslim ediliyor?

Dolar üzerinden  borçlanırken  borçları  aksatan,  aksattıkça yükselen  faizle, ülkeyi iyice çıkmaza sokan, çıkmaza soktukça  alacaklılarla masa altından gizlice  el sıkışan ve her seferinde pastadan büyük dilim  alarak ihya olduğunu sanan muhalif mi?

 

Medeniyete düşman, adalete düşman, vicdana düşman, nefes alan her canlıya düşman siyasal İslamcı iktidarın hedefi nedir?

 

(Böl- Parçala-Yönet) planının 2023 yılında tek adam tarafından hayata geçirilmek istenmesi savaşı mı bu?

Bunun için mi hedef  şaşırtılıyor?

 

Yolsuzluk, hırsızlık, haksız kazançların,  cinayetlerin katliamların araştırılması için aralıksız önerge veren muhalif,  nasıl oluyor da vatan haini ilan ediliyor?

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar