Ordu
DOLAR16.192
EURO17.4658
ALTIN965.28
Arif KALAFAT

Arif KALAFAT

Mail: [email protected]

reader

Vona’nın evlatlarıyla gurur duymak

Şu son zamanlarda Vona’nın uşaklarıyla gurur duyuyorum. Çünkü hepsi iyi yoldalar. İlçelerinin adını gururla temsil ediyorlar. Adımızı İstanbul ve Gülyalı’da hayır severlikleriyle tebessüm ettirerek  hatırlattıran  Baykar Tekstil sahipleri  Kemal-İsmail Bayram kardeşler, Vonalı iş insanı TPM firması sahibi Erol Batuk, Metin Aydın… Onlar bizim yüz akımız. Biz Perşembeli olarak onların arkadaşlarının da buraya gelip iş yerlerinin birer şubesini hayata geçirip bize can suyu olmalarını istiyoruz. 

Perşembeli olarak bir başka ışığımızda Veteriner Hakim Taner Canbulut.  Ordu’da hayvanlara  yaptığı hayati dokunuşlarıyla  hayat veren  bir Perşembeli  olarak, gururumuz olarak hizmetlerine devam ediyor. Halen Ordu Veteriner Hekimler Odası Başkanı olan Taner Canbulut,  bugüne kadar Ordu’da Fidangör’de işlettiği hayvan kliniğinde çalışma arkadaşlarıyla beraber sergilediği sevecen güler yüzlü ve tok gözlü hizmetiyle sokak hayvanlarına verdiği ücretsiz hizmetlerden dolayı Orduluların gönlünde taht kurarken, hayvan severler tarafından kendisine gösterilen teveccühten güç alarak Ordu Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarında Veterineryam adı altında Doğu Anadolu bölgesinin en büyük hayvan kliniğini açtı. Gerçi henüz açılışı gerçekleşmedi ama  sokak hayvanları dahil  tüm hayvanlara hizmet vermeye devam ediyorlar.

Bir Perşembeli olarak sevgili kardeşlerimin bu başarılı yatırımları ve övgüye değer çalışmalarını gönülden kutluyorum ve diğer Perşembeli iş insanı Vonalıları da aynı yoldan yürüyerek ilçelerinin yüz akı olmaları yolunda adımlar atmalarını bekliyorum. Çünkü onlar bizim ilçemizin kolları kanatları olma yolunda çaba sarf ediyorlar. Onlar bir Perşembeli olarak bizim gururumuz, yakın tarihteki iftiharımız olmuşlardır. Bu da bizi onurlandırır, gururlandırır ve onları bizim baş tacımız yapar. Bu yazdıklarım bir Perşembeli olarak benim naçizane düşüncelerim. Katılırsınız, katılmazsınız hepinize saygı duyarım. Sözüm yazım arif olana. Arif olan anlar.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar