Ordu
DOLAR16.192
EURO17.4658
ALTIN965.28
Çetin GÜMÜŞ

Çetin GÜMÜŞ

Mail: [email protected]

reader

Yeni Orduspor’da Dertler Eskisi Gibi

Yeni Orduspor kongresinde başkan adayı olmayınca kulüp kayyum süreci yaşamasın diye göreve talip olan yeni yönetim görevine başladı.

Yönetim ilk iş Teknik Direktör olarak takımın başına Ordulu ve Orduspor eski futbolcusu Telat Özden ve yardımcısı İbrahim Yıldırım ile anlaştı. Altyapıdaki genç oyuncularla lige tutunmaya çalışacaklar. Hem Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler hem de eski Yeni Orduspor yönetiminin inatlaşması mı yoksa restleşmesinden midir Altınordu merkezdeki tek profesyonel takım olan Yeni Orduspor’u hem maddi hem manevi çok zor bir sezon bekliyor.  Ligin başlamasına 10 gün kalmasına rağmen rakipleri iki veya üç kamp yapmalarına rağmen henüz kamp yapmayan ve takım olarak bir arada yeni yeni antrenman yapmaya başladı.

Umarım Yeni Orduspor’a, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler gerekli destek sağlarsa transfer dönemi bitmeden takımı ligde tutmayı başaracak birkaç tecrübeli transferlerle bu sezon ligde tutunmayı başarırlar. Yoksa böyle giderse Yeni Orduspor’un akıbeti de efsane Orduspor ile aynı olur.

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar